Про підсумки методичного тижня

Відповідно до наказу № 34 від 11.02.2013р « Про проведення методичного тижня у школі» з 18.02.13 по 22.02.13 в школі пройшов методичний тиждень.

За цей час були проведені відкриті уроки, виховні заходи, різні форми методичної роботи, які були об’єднанні темою «Використання ІКТ у навчально – виховному процесі», засідання  ОМО вчителів, семінари - практикуми.

Усі уроки та заходи проведені на високому методичному рівні. Вчителі показали вміння використання нестандартних підходів до проведення уроків та виховних заходів, досконале володіння інформаційно – комунікативними технологіями  та поєднання з інтерактивними та проектними методами навчання, практичне використання Інтернету та Google – cервісів.

Творчим підходом відзначалися уроки у вчителів: Гладкої О.Є. (світова література, 10 клас), Оленчук О.В.(історія України, 10клас), Матвійчук О.П.(українська література, 9клас), Куліш Г.Б.(географія, 8 клас), Штокалко О.Я. (читання, 4 клас),  Венгрин Г.Я. (інформаційний проект з  християнської етики, 9 клас), Голінки І.Ф. (основи здоров’я, 7 клас ), Смілки Г.П. (українська мова, 1 клас), Ткачука А.С. (англійська мова, 11 клас), Хтей Л.М. (геометрія, 8 клас), Васька С.В. (фізкультура, 6 клас), Сташишин Т.Б. (українська мова, 3 клас), Гапанович О.П. (інформатика, 9 клас).

Використання теорії на практиці побачили вчителі трудового навчання під час екскурсії на меблеву фабрику, що була організована вчителями Гурським І.В. та Кушніром І.О.

Цікавою та змістовною була екскурсія педагогів – організаторів у замок Потоцьких в м. Львів, організована педагогом – організатором Терещук Т.Д. під час проведення районного семінару – практикуму.

Високу креативність  у  організації та проведенні позакласних заходів  показали вчитель музики  Бокало Н.З. та  заступник директора з ВР Процюк Н.М. під час проведення свята «Шкільними стежками: від дитинства до юності», вихователі ГПД Коткевич О.І. та Боровська І.І. в ході проведення виховного заходу «Стрітення».

Бібліотекар школи Кобринець О.М. спільно із бібліотекарем бібліотеки с. Забужжя Колядою С.С. провели заочну екскурсію «Від минулого до сучасності» в рамках спільного проекту.

Продуктивно пройшов районний семінар – практикум по еколого-натуралістичному напрямку, проведений вчителем біології Касьян О.М. під керівництвом методиста відділу з питань освіти, сім’ї та молоді Зажицької Г.М. Учасники семінару побачили практичну роботу учнів школи в даному напрямку, екологічну стежку, яку представили їм учні 2 класу в усному журналі «Стежками природи», що підготувала і провела вчитель 2 класу Ракобовчук І.М.

Творчо та змістовно було проведено заняття ««Працюємо on – line.» Google – сервіси у роботі заступника директора», яке провела заступник директора з НВР Айриш О.Б.

Для вчителів – класних керівників 1-4 класів цікавим було корекційно – відновлювальне заняття «Корекція самооцінки молодших школярів», яке підготувала та провела практичний психолог школи Антощук Л.Є..

Вчителі школи були учасниками семінару – практикуму «Розвиток креативних здібностей у школярів», який підготували у рамках проекту «Обдаровані діти» практичний психолог Антощук Л.Є. та заступник директора з НВР Айриш О.Б.

В ході проведення методичного тижня цікавими та творчими були майстер – клас вчителя української мови та літератури  Сокальської ЗШ І-ІІІст №5 Уманської Л.Л. та презентація досвіду вчителя англійської мови Сокальської СЗШ І-ІІІст №3 Фарини О.З.

Завершився методичний тиждень педагогічною радою, яку провів директор школи Гурський І.В. Під час проведення педради заступник директора з НВР Айриш О.Б. презентувала звіт по  підсумку методичного тижня та відгуки, написані вчителями – гостями школи після відвідання уроків та заходів.

В рамках методичного тижня було проведено 13 відкритих уроків, 4 виховних заходи, 2 екскурсії, 1 презентація досвіду, 1 майстер – клас, 2 семінари – практикуми, 9 засідань ОМО вчителів Забузького округу, 2 районних семінари – практикуми. Досвід роботи вчителів школи  переймали близько 160  педагогів  шкіл Забузького освітнього округу та району. Гостями школи були методисти відділу з питань освіти, сім’ї та молоді Сокальської РДА, батьки учнів, громадськість села.