Візитівка

«На світанні, побачивши сонце,

з радістю прославте день новий і скажіть:
Господи, додай мені літа до літа,
          щоб я честю й добром виправдав життя своє"
Володимир Мономах
«Повчання дітям»

Головною метою школи є забезпечення реалізації права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти. В своїй діяльності ЗШ керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту» та ін. В 2012-2013 навчальному році в школі навчається 154 учні. Вони об’єднані в 11 класів: початкова ланка – 4, середня ланка – 5, старша ланка – 2 класи.

В школі працює 27 вчителів, серед них: вчитель-методист – 1, старший вчитель – 1, вчителі вищої категорії – 5, вчителі І категорії – 9, вчителі ІІ категорії – 6, спеціалісти – 5.

Педагогічні працівники школи – це особи з високими моральними якостями, які мають відповідну освіту, належний рівень професійної підготовки і забезпечують результативність та якість своєї роботи. Безпосереднє керівництво школи здійснює директор школи Гурський Ігор Володимирович.

При школі діє рада школи, піклувальна рада, батьківська рада, профілактична рада, учнівська рада, які забезпечують державно- громадське управління школою.

Школа має хорошу спортивну базу, обладнані на рівні сучасних вимог кабінети хімії, фізики, історії, біології, математики, географії, інформатики,  кабінет початкового навчання, майстерню. В НВК функціонують методичні об’єднання вчителів, творчі групи, психологічна служба. Працює група продовженого дня.

НВК здійснює навчально-виховний процес за груповою та індивідуальною формами навчання. Поряд із традиційними методами організації навчальних занять, використовуються інноваційні технології та проектування, конструювання, пошуково-дослідницька робота вчителів та учнів. Сприяє розвитку інтелектуального потенціалу школярів і бібліотека, яка нараховує

В школі створено власну систему виховної роботи, яка сприяє розвитку мобільної  особистості, відповідальної за свої вчинки. Працює шкільне радіомовлення. Організації змістовного дозвілля школярів сприяє робота вісьмох гуртків та окружних спортивних секцій.

В цьому навчальному році школа працює над проблемою: «

У 2007 році школою була започаткована співпраця з міжнародною організацією «Чиста Балтика» і  розпочалась реалізація  довготривалого еколого-натуралістичного проекту «Увійди в природу другом!»  В цей же період було створено власну модель формування  соціальної, мотиваційної, функціональної  компетентності учнів засобами екологічної  освіти та виховання;

У 2008 році  Забузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів була визнана як опорна

заклад  у спільному Українсько-Нідерландському проекті «Рівний доступ до якісної освіти» через найкращу матеріально –технічну базу, достатню проектну потужність,

наявні висококваліфіковані педагогічні кадри.

З 2009 року  Забузька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів реорганізована у Забузький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей». Школа включена в число 20 шкіл області по програмі  «Зміцнення матеріально – технічної бази опорних шкіл.  З 2010 року в школі впроваджено профільне навчання – фізико-математичний профіль.З метою перспективної організації  профільного навчання вивчено особливості подальшого навчання випускників. В цей же  рік  Забузький НВК «ЗШ  І-ІІІст. – ліцей» розпочав роботу як опорна школа щодо впровадження в практику управління інновації «Діагностика професійної компетентності вчителя як засіб активізації професійного росту» Це дає змогу використовувати сучасні методи управління  навчальним  закладом.

З 2010 року в школі реалізовується проект «Школа майбутнього» та проект «Обдарована дитина».

Динамічна школа  життєтворчості на базі Забузької ЗШ І-ІІІ ст. створює максимально – сприятливі умови для підвищення професійної майстерності вчителів округу, активізації  дослідницько – пошукової діяльності вчителів та учнів, розвитку життєвих компетенцій школярів. Це дає змогу формувати випускника майбутнього, який зможе використовувати знання для  розв’язання життєвих проблем, генерувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення, бути конкурентноздатним.